250 x 250 Reklam Alanı

Android YouTube uygulaması güncellendi. Uygulamanın 13.01 versiyonunun kodlarında başta koyu tema olmak üzere farklı özelliklerle ilgili ipuçları bulunmakta.

YouTube uygulaması için yeni özellikler geliyor!

YouTube uygulaması yeni özelliklere kavuşuyor!

YouTube uygulamasının 13.01 versiyonu Google Play’de yerini aldı. Beta sürümü olan bu uygulamanın dosyaları incelendiğinde kod satırlarında gelecekteki özellikler ile ilgili bazı ipuçları bulunmakta.

Youtube uygulaması

Uzun süredir beklenen koyu tema muhtemelen bir sonraki güncelleme ile geliyor. Bu tema uygulamanın tamamında kullanılabilecek. Gece moduolarak bilinen bu özelliği kullanıcıların etkinleştirip / devre dışı bırakabilecekleri bir anahtar olacak.

Chrome ve Gboard’dan sonra YouTube da gizli mod özelliğine sahip olabilir. Şu anda kullanıcılar, ayarlarda “Geçmiş ve Gizlilik” bölümüne giderek izleme ve arama geçmişini duraklatabiliyorlar. Gizli mod ile birlikte bu özellik daha kullanışlı hale gelecek.

YouTube uygulaması incelemesi ile ortaya çıkan yeni bir özellik de reklamları atlamak için kaydırma özelliği. YouTube kullanıcıların beş saniye sonra reklamı atlamak için dokunmak yerine bir reklamı kaydırmasına izin vererek bu adımı basitleştiriyor olabilir.

Bu özelliklerin önümüzdeki güncellemeler ile geleceği muhtemel. YouTube iOS uygulamasının da zaman içinde aynı özelliklere kavuşması bekleniyor.

:: YouTube’un yeni özelliklerini beğendiniz mi?

Yazar: İlker Çiftçi
SDNShiftDelete.Net

Bu yazıya oy ver
image_pdfimage_print