250 x 250 Reklam Alanı

Whmcs v5.3.14 Türkçe Nulled Script Download Full İndir

WHMCS Nedir?

Açılımı “Web Hosting Manager Complete Solution” olan WHMCS, Türkiye’de ve Dünya’da büyük – küçük birçok hosting firması tarafından kullanılan bir yazılımdır. Sağladığı avantajlar ve hızlı ilerlemesi sayesinde çok popüler olan bu yazılım, hosting şirketleri için bu işlerini yapmalarını sağlayan PHP tabanlı bir otomasyon yazılımıdır.

Neden WHMCS?

WHMCS yazılımı, hosting şirketleri kolaylık sağlayan bir yazılımdır. Hosting firmasının sunucusu ile bağlantılı çalışan bu scriptte her kullanım otomatik bir şekilde gerçekleşebiliyor: hesap oluşturma, kapatma, hosting alma, ödeme yapma… Ayrıca destek talebi sistemi de sağladığı büyük avantajlardan biri. Ayrıca bu yazılımın kurulu olduğu sitede hem yöneticilerine hem de müşterilerine panellerinde çok kolay kullanım sunmakla birlikte bir de Türkçe desteği de bulunuyor. Bu scriptin kendi teması dışında farklı temalar da oluşturup uygulayabilmek oldukça büyük avantajları arasında tabiki. İnternette bulunan hazır ücretli veya ücretsiz temalar arasından isterseniz seçim yapabilir veya bu işle uğraşan bir kişiye firmanız için özel tema kodlaması da yaptırabilirsiniz. Tüm bu ve bunun gibi sağladığı birçok özellik sayesinde hosting firmalarını büyük bir yazılım masrafından kurtaran bu script özellikle ufak firmalar için çok daha ideal oluyor.

Nulled Nedir?

Nulled, bir yazılımın veya script’in koruma mekanizmasının devre dışı bırakılarak, koruma lisansı olmaksızın kullanılabilir versiyonlarını açıklamak için kullan.

WHMCS Özellikleri:

Güçlü & Rahat Ödeme

WHMCS barindirma, bayii, dedicated sunucu, yüklenebilir ve barindirma tabanli olmayan tüm yazilimlari destekler. Tüm ürünlerin kendilerine ait bölümleri bulunmaktadir, degistirilebilir opsiyonlar, eklentiler, yüklenebilir dosyalar ve genel hos geldiniz e-postalari o ürüne özeldir. Ayrica, kendinize ait fatura sablonu olusturarak tüm fatura sablonunun her müsteride kullanabilirsiniz.

Otomatiklestirilmiş Sunucu & Alan Adi Entegrasyonu

WHMCS sunucularinizla ve alan kaydi firmanizla, otomatik hesap açilisi, alan kayit ve transfer, duraklatma, duraklatmayi kaldirma, tamamen kapatma, alan adi yenileme, nameserver güncelleme, whois bilgisi degistirme, yükseltme/alçaltma ve daha fazlasi için iletisim kurabilir. Ayrica, sunucunuzu ve çoklu aktif kayit ediciyi ayni anda destekler.

Entegre Edilmiş Destek Sistemi

Tüm müsteriler destege ihtiyaç duyar ve WHMCS bunu gerçeklestirebilmeniz için tüm araçlari saglar. Anonslar, bilgi bankasi, yüklemeler ve destek fisi sistemlerine sahiptir. Fis sistemi hem kayitli hem de kayitsiz müsterilerinize hizmet verebilir ve e-posta ile çalisabilir departmanlari yöneticilerin belirledigi sekilde ayarlayabilirisiniz.

Müsteri Profilleri

WHMCS ile tüm müsterilerinizin kendilerine ait profil bölümleri bulunmaktadir. Tüm kisisel bilgileri, ürünleri/servisleri, alan adlari, faturalari, ödemeleri, e-posta geçmisini ve notlari barindirmaktadir. Istatistiklerini görebilir ve müsteriye ait ne kadar ve ne zaman ödeyeceklerine ait olan detaylari dahi degistirebilirsiniz.

Ödemeler, Ag Geçitleri ve Faturalama

WHMCS çogu ödeme ag geçidi ile entegre biçimde gelir ve müsterilerden ödemeyi otomatik olarak almanizi saglar. Tüm ödemeler sistemde kayit altina alinir, faturalar çoklu ödeme sistemleri ile ödenebilir, müsteriler otomatik olarak hesaplarina ekstra cari alacak yatirarak bir sonraki ödemelerden düsmelerini saglayabilir. Ödeme hatirlatmalari ödeme tarihinden önce ve sonra müsterilere gönderilir.

Tüm Müşteri Alanı

WHMCS’e özel müsteri alanidir. Müsteri alani müsterilere her islemini tek yerden yapabilmesini saglar, destek istemi, siparis verme, anonslari görme ve daha fazlasi. Ayni zamanda kayitsiz olan ziyaretçilere de, alan adi kontrolü, sunucu son durumu, yüklemeler ve gösterilebilir bilgi bankasini görme olanagi saglar. Ayni zamanda dil seçenekleri de bulunmaktadir.

Istatistik Raporları ve Özetler

Isinizin nasil gittigini görmek için, bunun ihtiyaciniz olan bilgi oldugunu biliyoruz. Bu sebepten dolayi, WHMCS farkli rapor seçenekleri sunar bunlar hem istatistiksel hem de finansal raporlar sunar. Modüler raporlama sistemini kullanarak kendi raporlarinizi olusturabilirsiniz.

Degistirebilirlik ve Gelistirme Yardimcisi

Müsteri alani tamamen sablon olarak degistirilebilir ve digerlerinin aksine, degistirmek için programlama hakkinda bir seviye de olmanizi gerektirmez. Sablonlarda PHP kodu bulunmamaktadir ve sadece HTML’den olusmaktadir. Ayrica WHMCS diger sistemlerle birlestirilebilir, modüler bir sisteme sahiptir ve istediginizi ekleyebilirsiniz.


Whmcs v7.4.2 Türkçe Nulled Script Download Full İndir

İndirme Linkleri:

1: İndirme Linki 1
2: 
İndirme Linki 2
3: 
İndirme Linki 3

Rar Şifresi: programuzmani.com

Bu yazıya oy ver
image_pdfimage_print