250 x 250 Reklam Alanı

Mercedes CLC Dream Test Drive Full İndir

Mercedes CLC Dream Test Drive oyunu, araba sürüş testlerini dünyanın en gözde araç modelleri ile denemek istiyorsanız, bu oyunda yer alabilirsiniz. Mercedes Benz’in tasarım harikaları olan CLC model araçların tamamı ile birbirinden eğlenceli sürüş heyecanına ortak olacaksınız. Londra sokaklarında son derece eğlenceli araba sürüş deneyimi sizleri beklemektedir. İnanılmaz hızlı araçların mükemmel performansları sayesinde mükemmel araba sürüş sistemi sizleri beklemektedir. Bu oyun tamam Mercedes Benz CLC modellerine özgü tasarımlara sahip araçları kapsamakta olduğundan başka hiç bir model araca yer verilmemiştir.

Oyundaki yarış modları içerisinde dar sokaklarda sizle birlikte toplamda 5 araç kıran kırana geçen yarışlarda yer alabilirsiniz. Etkin yarış mücadelesinde her birini inanılmaz hızlı ve birbirinden farklı özelliklere sahip muhteşem araçlar yer almaktadır. Oyundaki araçların jant modelleri ve renkleri gibi özellikleri değiştirebilirsiniz, model ve motor performansları eşit olarak hazırlanmıştır.

Hem araçları hemde mükemmel sokak yarışlarında yer alabilecek olduğunuz haritaları ile harika zamanlar geçirebilirsiniz. Oyunda iki farklı bölüm oluşuyor, bölümlerin az olmasının sebebi ise oyunda amaç araba sürüş testidir. İstediğiniz CLC modellerini test edebilir ve mükemmel yarışlarda yer alabilirsiniz. İlgi çekici yarış sahneleri içerisinde son derece hızlı araçlarla akıl almaz yarışlarda yer alacaksınız. Grafikleri oldukça iyi ve heyecan verici yarış seslendirmeleri harika zamanlar geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Tanıtım Videosu:

Sistem Gereksinimleri:
Sistem: WinXP / Vista / Win7 / Win10
İşlemci: Pentium IV 2.6 GHz
Ram: 512 MB
Video: 128 MB, DX9-compliant
Audio card: a DX9-compatible
Hard disk: 346 MB

Not:
Direct x e ihtiyaç duyabilir.
Cracksiz full sürümdür.


Mercedes CLC Dream Test Drive Full İndir

İndirme Linkleri:

1: İndirme Linki 1

Rar Şifresi: programuzmani.com

Bu yazıya oy ver
image_pdfimage_print