Programuzmani.com

01 Ocak 2018’de yayın hayatına başlayan Programuzmani.com; program, uygulama, oyun, konsol, script, içerik yönetimi, işletim sitemi, film, dizi, teknoloji kategori ve içerikleri başta olmak üzere kendisini araştırmaya ve daha hızlı, kolay bilgiye ulaşabilen kitleye doğrudan hitap eden bir oluşum. Amacımız, doğru ve güncel içerikleri hızlı bir şekilde değerli takipçilerimize ulaştırmakla beraber, deneyimli editörlerimiz ve sosyal medya yöneticilerimizle birlikte sizlere en samimi ortamı sunmak.

 

Web sitemiz üzerinde çeşitli konularda yazılmış makaleler, listeler ve incelemeler ile takipçilerimize doğru ve geniş bir bakış açısı sunmak istiyoruz. İncelemelerimiz ise program, uygulama, oyun, konsol, script, içerik yönetimi, işletim sitemi, film, dizi, teknoloji gibi birçok farklı alana yayılmaktadır.

 

Her hafta düzenli olarak kategorilere makale ve içerik yayımlamayı amaç edinen oluşumumuz, çalışmalarımız sayesinde birçok takipçisine avantajlı konulara ulaşma şansı sunmuştur. Yayımladığımız kampanya duyurularıyla yetinmeyen Programuzmani.com, kendi başlattığı birçok kampanya, yarışma ve etkinlikler ile de takipçilerini sevindirmiş, sevindirmeye de devam edecektir. Ayrıca Türk yazılım geliştiricilerine de büyük önem veren ekibimiz, bizlere ulaştığınız takdirde kendi alanında her türlü yerli katagori, konu ve içeriğe yer verecektir.