250 x 250 Reklam Alanı

haftanın mobil oyunları

Android ve iOS işletim sistemli cihazınızın uygulama mağazası olan Play Storeve App Store’da öne çıkan oyunları sizler için önerdik. Her hafta düzenli olarak devam edeceğimiz Haftanın Mobil Oyunları ile siz değerli okurlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Haftanın en iyi mobil oyunları 4 Şubat listemizle yeni çıkan oyunlarda göz atıyoruz.

Haftanın en iyi mobil oyunları 4 Şubat

Shiftdelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için başarılı mobil oyunlarını bir araya getireceğiz. İşte karşınızda Haftanın Mobil Oyunları! Sizler için hazırladığımız videoyu aşağıdan izleyebilir ve önerdiğimiz oyunlar açıklama kısmındaki linklerden indirebilirsiniz.

Tekken Mobile

Şimdi ne yapacaksın? Sloganıyla efsanevi dövüş oyunu Tekken Android ve iOS cihazlar için çıktı! Dünyanın dört bir yanından dövüş tekniklerinin bulunduğu sezgisel ve ayrıntılı bir dövüş sisteminde PAULKAZUYAXIAOYULAWPANDANINA ve diğer meşhur dövüşçülerin arasına katılma zamanımız geldi!

Tekken iOS indir!

Tekken Android indir!

Tekken Mobile ile ilgili görsel sonucu

Rules of Modern World War Winter

Modern World War Winter ücretsiz ve farklı bir konuya sahip FPS oyunu arayanlara ilaç gibi gelebilecek bir yapım. 3 boyutlu bu aksiyon oyununda M1911MPSAK47M4 gibi nice silahı kullanarak düşmanlarınızı alt etmeye çalışıyorsunuz. Oyunun sadece Android oyuncuları için çıktığını da hatırlatalım.

Rules of Modern World War Winter Android indir!

Rules of Modern World War Winter ile ilgili görsel sonucu

Mad Skills BMX 2

Turborilla’nın sevilen oyunları Mad Skills BMX 2 ile geri dönüyor. Dünya çapında 40 milyon fazla indirilen Mad Skills’in yeni oyununda , dünya çapından diğer oyunculara karşı yarışın ve yeteneklerinizi kanıtlayın. Hem iOS hem de Android’te olan bu oyunun ücretsiz olduğunu da belirtelim.

Mad Skills BMX 2 iOS indir!

Mad Skills BMX 2 Android indir!

Mad Skills BMX 2 ile ilgili görsel sonucu

PAKO 2

Sevilen oyun PAKO ikinci oyunu ile karşımızda. Bir kaçış aracını yönettiğimiz bu oyun GTA benzeri yapısı ve eğlenceli sanat diliyle hemen öp plana çıkıyor. Yapılan büyük soygunların ardından ekip üyelerini güvenle taşımak sizin elinizde. PAKO 2 şimdilik iOS cihazlarda, ama ilerleyen günlerde Android için de gelecek.

PAKO 2 iOS indir!

PAKO 2 ile ilgili görsel sonucu

Doodle Space

Doodle Space defter kağıdı üzerine karalanmış el çizimi gemileri kontrol ederek uzayda bir takım görevleri tamamlamak üzerine kurgulanmış bir oyun. Kendine has ve denenmemiş bir kontrol mekaniği ile gemileri kontrol edebiliryükseltebilir ve yeni gemiler satın alabilirsiniz.

Doodle Space Android indir!

Doodle Space android ile ilgili görsel sonucu

Yazar:  Emin Çıtak
SDNShiftDelete.Net

Bu yazıya oy ver
image_pdfimage_print