250 x 250 Reklam Alanı

Haftanın Android Uygulamaları – 28 Ocak

Android işletim sistemi ile çalışan cihazların uygulama mağazası olan Google Play Store’da, öne çıkan birçok farklı uygulamayı sizler için listeledik. Her hafta düzenli olarak hazırladığımız Haftanın Android  Uygulamaları derlememizde bakalım bu hafta hangi uygulamalar var.

Haftanın Android uygulamaları

Birçok farklı uygulamanın bulunduğu listemize geçmeden önce sıralanan bu uygulamaların, popülerlik derecesi ve güncelleme sıklığı gibi çeşitli kriterler gözetilerek özenle seçildiğini belirtmekte yarar var.

Haftanın Android Uygulamaları

Dandara

Dandara, bulmaca öğeleri ile bezenmiş yeni ve aksiyon dolu bir macera oyunu. Oyunun eski birçok Retro oyundan esintiler içerdiğini de belirmeden geçmeyelim.

:: Dandara uygulamasını indir!

Thrive

Thrive, akıllı telefon bağımlıları için geliştirilmiş bir uygulama. Uygulamanın akıllı telefonunuzdan kısa süre boyunca uzaklaşmanıza yardımcı olan çeşitli özellikleri var. Örneğin, uzaklaşmak istediğiniz zaman aralığında otomatik metinler ile insanlara meşgul olduğunuzu bildirebilmekte.

:: Thrive uygulamasını indir!

 The X-Files: Deep State

The X-Files: Deep State, gizemler ve gizli nesnelerle dolu ilgi çekici öykü çizgilerine ve karakterlere sahip bir bulmaca oyunu.

:: The X-Files: Deep State uygulamasını indir!

Haftanın Android Uygulamaları

WhatsApp Business

WhatsApp BusinessWhatsApp üzerinde bir işletme varlığına sahip olmanıza, müşterilerinizle daha verimli iletişim kurmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olur.

:: WhatsApp Business uygulamasını indir!

Final Fantasy XV: Pocket Edition

Normal FFXV sürümünün tüm hikayesini (+yan görevlerin çoğunu) içeren Final Fantasy XV: PE, serinin hayranları için iyi bir mobil alternatif.

:: Final Fantasy XV: Pocket Edition uygulamasını indir!

:: Siz bu uygulamalar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yazar:  Alperen Işıktaş
SDN – ShiftDelete.Net

Bu yazıya oy ver
image_pdfimage_print