250 x 250 Reklam Alanı

Haftanın Android Uygulamaları – 28 Ocak

Android işletim sistemi ile çalışan cihazların uygulama mağazası olan Google Play Store’da, öne çıkan birçok farklı uygulamayı sizler için listeledik. Her hafta düzenli olarak hazırladığımız Haftanın Android  Uygulamaları derlememizde bakalım bu hafta hangi uygulamalar var.

Haftanın Android uygulamaları

Birçok farklı uygulamanın bulunduğu listemize geçmeden önce sıralanan bu uygulamaların, popülerlik derecesi ve güncelleme sıklığı gibi çeşitli kriterler gözetilerek özenle seçildiğini belirtmekte yarar var.

Onmyoji

Yeni bir çevrimiçi rekabet oyunu olan Onmyoji, etkileyici grafikleri ve savaş efektleri ile kısa sürede popüler olmuş durumda.

:: Onmyoji uygulamasını indir!

Haftanın Android Uygulamaları

SketchIt

SketchIt, açık kaynak kodlu basit, işlevsel ve minimalist bir çizim uygulaması. Uygulama ayrıca mobil taraftaki paint olarak da adlandırılmakta.

:: SketchIt uygulamasını indir!

Dissidia Final Fantasy Opera Omnia

Square Enix tarafından hazırlanan oyun, Final Fantasy Brave Exvius gibi çeşitliFinal Fantasy oyunlarının izini taşıyan Fantastik bir oyun.

:: Dissidia Final Fantasy Opera Omnia uygulamasını indir!

Cake Web Browser

Cake Web Browser, aramayı daha sezgisel yapmaya odaklanan Android için geliştirilmiş yeni bir Web tarayıcı uygulaması. Kullanıcı odaklı bir tasarıma ve arayüze sahip tarayıcı, internet deneyiminizi bambaşka bir boyuta taşımakta.

:: Cake Web Browser uygulamasını indir!

Game Dev Tycoon

İlk olarak PC için çıkışını gerçekleştiren Simülasyon oyunu Game Dev Tycoon, artık mobil cihazlarda da oynanabilmekte. Oyun temel olarak PC sürümü gibi oynanmakta.

:: Game Dev Tycoon uygulamasını indir!

:: Siz bu uygulamalar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yazar:  Alperen Işıktaş
SDN – ShiftDelete.Net

Bu yazıya oy ver
image_pdfimage_print