250 x 250 Reklam Alanı

Haftanın Android Uygulamaları – 28 Ocak

Android işletim sistemi ile çalışan cihazların uygulama mağazası olan Google Play Store’da, öne çıkan birçok farklı uygulamayı sizler için listeledik. Her hafta düzenli olarak hazırladığımız Haftanın Android  Uygulamaları derlememizde bakalım bu hafta hangi uygulamalar var.

Haftanın Android uygulamaları

Birçok farklı uygulamanın bulunduğu listemize geçmeden önce sıralanan bu uygulamaların, popülerlik derecesi ve güncelleme sıklığı gibi çeşitli kriterler gözetilerek özenle seçildiğini belirtmekte yarar var.

Haftanın Android Uygulamaları

Flippy

Flippy, yeni nesil oynanış dinamiğine ve tasarıma sahip eğlenceli bir koşu macera oyunu.

:: Flippy uygulamasını indir!

Haftanın Android Uygulamaları

Stories

Stories, yeni nesil bir online günlük – blok yazma ve ruh hali takip uygulaması. Girdiğiniz günlük yazılara Tweet ve bağlantı ekleyebileceğiniz gibi onları arama motorlarından da bulunabilir hale getirebilirsiniz.

:: Stories uygulamasını indir!

Earth Wars

Bir Nintendo Switch oyunu olan Earth Wars, benzersiz oynanış dinamiği ve grafikleri ile macera oyunu arayanlar için mutlaka denenmesi gereken bir yapıt.

:: Earth Wars uygulamasını indir!

Haftanın Android Uygulamaları

Bing Places for Business

Bir Microsoft uygulaması olan Bing Places for Business, adından da anlaşılabileceği üzere sadece işyeri sahipleri için geliştirilmiş bir Bing türevi. Uygulamada işyerleri hakkında Google Haritalar benzeri veri girişi yapılabilmekte.

:: Bing Places for Business uygulamasını indir!

Street Fighter IV Champion Edition

Street Fighter IV Champion Edition, serisinin hayranları için göz ardı edilmemesi gereken, hala geliştirilme aşamasında olan bir yapıt.

:: Street Fighter IV Champion Edition uygulamasını indir!

:: Siz bu uygulamalar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yazar:  Alperen Işıktaş
SDN – ShiftDelete.Net

Bu yazıya oy ver
image_pdfimage_print