250 x 250 Reklam Alanı

Auslogics File Recovery v8.0.4 + Crack Full İndir

Auslogics File Recovery programı bilgisayar kullanıcılarının başına gelen en kötü şeylerden biride silinmiş veya format atılmış bilgisayardaki kaybedilmiş verilerdir. İşte tam bu sırada Auslogics File Recovery devreye giriyor ve bilgisayarınıza format atsanız dahi kaybettiğiniz bütün verilerinizi kolay geri getirme sihirbazı sayesinde geri getirebilirsiniz.

Veri kurtarma veya Data recovery, cep telefonu, bilgisayar, notebook gibi ikincil depolama cihazlarındaki bilgilerin, herhangi bir nedenle bu bilgilere ulaşılamaması durumunda, bilgilerin yeniden ulaşılabilir hale getirilmesini, bir başka deyişle kaybolmuş bilgilerin geri getirilmesini ifade eder.

Bir başka tanım yapacak olursak, herhangi bir taşıyıcı medya üzerine kaydettiğimiz bilgilere ulaşılamaması durumunda, bilgilere yeniden ulaşmamızı sağlayan işlemler bütünüdür. Hemen belirtmemiz gerekir ki; bilgi taşıyıcı medyadan günümüzde harddiskler, sd kartlar, flash bellekler vb. araçları anlamalıyız.

Bilginin öneminin iyice açığa çıktığı günümüzde, bilgilerin iyi depolanması, iyi saklanması, işlenebilmesi ve beklenmedik kayıp durumlarında yeniden ulaşılabilir kılınması çok önemlidir. Bu doğrultuda, yazılım firmaları, 1980’li yıllardan günümüze dek çözüm arayışlarını sürdürürlerken, donanım firmaları da veri kaybının önlenmesi, ya da veri kaybı sonrası kurtarmanın çok kolay bir hale getirilebilmesi için 80’li yıllardan günümüze, çalışmalarını devam ettirmektedirler.

Özellikler:

Tüm dosya türlerini kurtarma
Tüm dosya sistemlerini, sabit diskleri, hafıza kartlarını destekler
Kurtarma sihirbazı ile kolay ve hızlı dosya kurtarma
SATA, SCSI ve IDE desteği
Hızlı sonuçlar için kurtarma sihirbazı
Silinen dosyaları sıralamak için gelişmiş filtre
Derin tarama
Silinen dosyaları geri almadan önce önizleme desteği
Shift+Delete ile silinen dosyaları kurtarabilme
Biçimlendirilmiş (format atılmış) diskteki verileri kurtarabilme


Auslogics File Recovery v8.0.4 + Crack Full İndir

İndirme Linkleri:

1: İndirme Linki 1
2: 
İndirme Linki 2
3: 
İndirme Linki 3
4: İndirme Linki 4

Rar Şifresi: programuzmani.com

Bu yazıya oy ver
image_pdfimage_print